SOFFA, 1940-tal.

SOFFA, 1940-tal.
456013. SOFFA, 1940-tal.

Längd 180 cm.

Bruksslitage. Repor och stötmärken på ben.

fläck mitt på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!
456013. SOFFA, 1940-tal.

Längd 180 cm.

fläck mitt på tyget.

Antal besök: 714