DIVERSE, 1700-1900-tal.

45600. DIVERSE, 1700-1900-tal.

Lås, 1700-tal.
Dalatuppar, 3 st, höjd ca 17 cm.
Glasflaskor.
Ljusstake, Skultuna bruk N24.
Samekniv, mm.

Bruksslitage. Lås, möjligtvis delar saknas. Burkar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås, 1700-tal.
Glasflaskor.
Ljusstake, Skultuna bruk N24.
Samekniv, mm.

Antal besök: 822