PAR MOTSVARIGHETER, HOLLÄNDSKA LANDSKAPSMÅLARE.

455954. PAR MOTSVARIGHETER, HOLLÄNDSKA LANDSKAPSMÅLARE.

Par motsvarigheter, holländsk landskapsmålare, kustlandskap med personlig personal och landskap på en kust med värdshus, olja/trä, inramat, 1700-tal Jh., en dat. 1771, båda monogr. a tergo, H x B ca. 30 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kunst & Auktionshaus Walter Ginhart
Adress

Steinmetzpl. 2-3
83684 Tegernsee
Tyskland

Placering
Ginhart
Antal besök: 757