455954. PAR MOTSVARIGHETER, HOLLÄNDSKA LANDSKAPSMÅLARE.
Par motsvarigheter, holländsk landskapsmålare, kustlandskap med personlig personal och landskap på en kust med värdshus, olja/trä, inramat, 1700-tal Jh., en dat. 1771, båda monogr. a tergo, H x B ca. 30 x 42 cm.