BASGITARRER/ELBAS, 2 st, Hondo Deluxe Series 808 samt Eko.

45595. BASGITARRER/ELBAS, 2 st, Hondo Deluxe Series 808 samt Eko.

Svart samt röd.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart samt röd.

Slitage skador.

Antal besök: 5 036