INDUSTRISKÅP, metall, 1900-talets tredje kvartal.

455827. INDUSTRISKÅP, metall, 1900-talets tredje kvartal.

Gullackerat.
Längd 124 cm. Bredd 52cm. Höjd 190 cm.

Färgbortfall. Repor. Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gullackerat.

Antal besök: 636