GÖRAN FRIBERG. SKULPTUR, snidat trä, segelbåt med Sjöman, signerad samt daterad -91.

455805. GÖRAN FRIBERG. SKULPTUR, snidat trä, segelbåt med Sjöman, signerad samt daterad -91.

Längd 37 cm.
Bredd 12 cm.
Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm.
Bredd 12 cm.
Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 539