VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

455795. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

Dekor i motiv av solros. Signerad Lisa L, samt ettikettmärkt Gustavsberg Sweden, nr 3.
23,7 x 23, 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,7 x 23, 7 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 531