VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

455782. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

Dekor i form av katt. Signerad Lisa L samt ettikett märkt Gustavsberg Sweden, nr 8.
23,7 x 23,7 cm.

Bruksslitage, glasyr bortfall i vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,7 x 23,7 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 490