VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

455765. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

Dekor i form av katt, signerad Lisa L, samt etikettmärkt Gustavsberg Sweden, nr 9.
22,7 x 22,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,7 x 22,7 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 586