VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

455738. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-talets tredje kvartal.

Dekor i form av två fåglar bland blomster. Signerad Lisa L samt ettikett märkt Gustavsberg Sweden, nr 7.
22,5 x 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 457