VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö -62.

455706. VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö -62.

Höjd ca 15,5 cm.

Slitage, smärre bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15,5 cm.

Slitage, smärre bottenrepor.

Antal besök: 806