MATSERVISDELAR samt KAFFEKOPPAR, 23 delar, varierande dekor, Villeroy & Boch, 2000-tal.

455684. MATSERVISDELAR samt KAFFEKOPPAR, 23 delar, varierande dekor, Villeroy & Boch, 2000-tal.

6 flata tallrikar, dekor i gult och grönt, diameter ca 29 cm.
Uppläggningsfat, dekor i gult och grönt, längd ca 37 cm.

6 djupa tallrikar, rutmönstrad dekor, diameter ca 20 cm.
2 djupa tallrikar, rutmönstrad dekor, diameter ca 29 cm.
Uppläggningsfat, rutmönstrad dekor, diameter 31,5 cm.

Uppläggningsfat, vit, diameter ca 31,5 cm.

6 kaffekoppar med 6 fat, koppens diameter 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 610