OVE OLSON. Olja på pannå, "Spanskt landskap, Cadaques", signerad, Olson.

455539. OVE OLSON. Olja på pannå, "Spanskt landskap, Cadaques", signerad, Olson.

37 x 44 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 44 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 539