DENES PERGER. 2 st, litografier, signerade, daterade samt numrerade.

45553. DENES PERGER. 2 st, litografier, signerade, daterade samt numrerade.

Motiv med båtar.
Sign, " Waxholm", numrerad I/XX daterad 1991, motiv ca 42 x 28 cm.
Sign, numrerad 251/360, dat 1991, motiv 31 x 46,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med båtar.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 991