NATTBORD, ett par. Teak, 1900-talets andra hälft.

455525. NATTBORD, ett par. Teak, 1900-talets andra hälft.

Längd 44.5. Bredd 28.5 cm. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Skivor med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398