MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.

MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.
455523. MATSALSBORD, tidigt 1900-tal.

Längd 119, bredd 117 cm.

Slitage, senare bemålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 119, bredd 117 cm.

Slitage, senare bemålat.

Antal besök: 421