KISTA, på senare benställning, barock 1700-tal.

455501. KISTA, på senare benställning, barock 1700-tal.

Längd 48, bredd 43, höjd inkl. benställning 73,5 cm.

Slitage, skador, kompletterad med senare benställning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 380