RELIEFER, FRUKTSERVIS, FIGURIN med mera. Glas, gjutjärn, porslin, 1900-tal.
455464. RELIEFER, FRUKTSERVIS, FIGURIN med mera. Glas, gjutjärn, porslin, 1900-tal.
Parian, Gustavsberg.
Relief, "Balett", Lars Hellsten.
Vas, Reijmyre
Kaffefat i origianförpackning, Stämplade på undersidan, "Inköpt från Hotel De Geer, Finspång, Gustavsberg".
Med mera.
Parian, Gustavsberg.
Vas, Reijmyre
Med mera.