RELIEFER, FRUKTSERVIS, FIGURIN med mera. Glas, gjutjärn, porslin, 1900-tal.

455464. RELIEFER, FRUKTSERVIS, FIGURIN med mera. Glas, gjutjärn, porslin, 1900-tal.

Parian, Gustavsberg.
Relief, "Balett", Lars Hellsten.
Vas, Reijmyre
Kaffefat i origianförpackning, Stämplade på undersidan, "Inköpt från Hotel De Geer, Finspång, Gustavsberg".
Med mera.

Skador. Slitage. Lagningar. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Parian, Gustavsberg.
Vas, Reijmyre
Med mera.

Antal besök: 404