BYRÅ med sju lådor, 1900/2000-tal.

45546. BYRÅ med sju lådor, 1900/2000-tal.

Längd 76, bredd 41, höjd 109 cm.

Bruksslitage. enstaka mindre stötmärken,fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 025