HARNESK, järn, 1600-tal.

HARNESK, järn, 1600-tal.
455426. HARNESK, järn, 1600-tal.

Längd 37 cm.
Bredd 24 cm.
Höjd 36 cm.

Märkt S.A.J.O på insidan.

Bruksslitage, märke efter provskott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm.
Bredd 24 cm.
Höjd 36 cm.

Märkt S.A.J.O på insidan.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 002