KAFFEKANNA, silver, rokokostil, svensk import, 1900-talets första hälft.

455413. KAFFEKANNA, silver, rokokostil, svensk import, 1900-talets första hälft.

Stämplad JLH 830 Handarbeit.
Höjd ca 23 cm.
Vikt ca 690 gram.

Slitage. Smärre skador på värdeskydd på grepp. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad JLH 830 Handarbeit.
Höjd ca 23 cm.
Vikt ca 690 gram.

Antal besök: 2 785