Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
JERKER ANDERSSON. Äldre dam med kaffebricka. Färglitografi. Signerad och numrerad 44/225.
45536. JERKER ANDERSSON. Äldre dam med kaffebricka. Färglitografi. Signerad och numrerad 44/225.
55 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
6 012