SMYCKEN, 11 delar, silver, 1900-tal.

455358. SMYCKEN, 11 delar, silver, 1900-tal.

Halsband, grön dekor, infattningar av silver, kedjor av oädel metall.
3 ringar, storlek ca 15,5 - 19.
2 broscher.
1 par örhängen med skruv, filigranarbete.
2 kedjor.
2 hängen med kedjor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 broscher.
2 kedjor.
2 hängen med kedjor.

Slitage, skador.

Antal besök: 430