TÅGBANA, Märklin, Tyskland, 1960/70-tal, skala H0.

455344. TÅGBANA, Märklin, Tyskland, 1960/70-tal, skala H0.

Lok med sex vagnar, transformator, småhus varav ett obyggt, räls, tunnel, träd.
Meccano set i Legoask, 1950-tal.

Bruksskick, ej funktionstestat, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 213