KLOCKARMBAND, silver samt 14k guld, möjligen Sydamerika, 1900-talets andra hälft.

455313. KLOCKARMBAND, silver samt 14k guld, möjligen Sydamerika, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 13,5 - 14 cm.
Bredd ca 15 mm.
Bredd för montering av klocka ca 19 mm.

Spänne med bokstavsdekor TMR. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 - 14 cm.
Bredd ca 15 mm.

Antal besök: 539