ÅKDYNA / AGEDYNA, Skåne, 1800-tal.

455300. ÅKDYNA / AGEDYNA, Skåne, 1800-tal.

Ostoppad.
Cirka 46 x 57 cm.

Bakstycke senare. Ålders- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ostoppad.
Cirka 46 x 57 cm.

Antal besök: 1 969