VAS, porslin, famille rose, Kina, 1800/1900-tal.

455289. VAS, porslin, famille rose, Kina, 1800/1900-tal.

Höjd 31 cm, dekor med figurscener, fabeldjur samt blommor och fjärilar.

Mynning med lagning, brukslsitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 307