SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, Axel Beckmans möbler, Norrköping, 1900-talets mitt.

455139. SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, Axel Beckmans möbler, Norrköping, 1900-talets mitt.

Gruppen består av soffa (längd 200 cm), ett par stolar, ett par pallar samt bord (längd 106 cm, bredd 57 cm, höjd 74 cm).

Bruksslitage. Smärre märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 563