455139. SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, Axel Beckmans möbler, Norrköping, 1900-talets mitt.
Gruppen består av soffa (längd 200 cm), ett par stolar, ett par pallar samt bord (längd 106 cm, bredd 57 cm, höjd 74 cm).
Bruksslitage. Smärre märken, repor.