GOLVUR, "Tempus fugit", Västtyskland 1900-talets andra hälft.

455115. GOLVUR, "Tempus fugit", Västtyskland 1900-talets andra hälft.

Lod och pendel finns, höjd 194.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 639