SERVISDELAR, 28 delar, keramik, Gustavsberg.

45511. SERVISDELAR, 28 delar, keramik, Gustavsberg.

Krukor, 3 st.
Tillbringare, benporslin.
Tillbringare, "Willow".
Servisdelar, 21 delar, "Sultan"
Kakfat, "Fruit"
Terrin, Wexiö guld.

Servisdelar, "Sultan", krackelyr. Nagg på tallrikar.
Kanna, benporslin, hårstråspricka.
Terrin, krackelyr och mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krukor, 3 st.
Tillbringare, benporslin.
Tillbringare, "Willow".
Kakfat, "Fruit"
Terrin, Wexiö guld.

Antal besök: 1 529