TELEFON, Ericofon/Kobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft.

455091. TELEFON, Ericofon/Kobra, Hugo Blomberg, Ralph Lysell och Gösta Thames, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft.

Röd plast.

Bruksslitage, repor. Smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd plast.

Antal besök: 454