TELEFON, onyx, 1900-talets andra hälft.

455083. TELEFON, onyx, 1900-talets andra hälft.

Dekor av gulmetall. Höjd ca 29 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 470