VINSTÄLL, Torsten Johansson. 1960-tal.

455068. VINSTÄLL, Torsten Johansson. 1960-tal.

Längd 38 cm.
Bredd 18 cm.
Höjd 38 cm.

Märkt Made In Sweden.

Bruksslitage, repor, sprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38 cm.
Bredd 18 cm.
Höjd 38 cm.

Märkt Made In Sweden.

Antal besök: 2 470