KLÄNNING, bomull, Katja of Sweden, 1960-tal.
455067. KLÄNNING, bomull, Katja of Sweden, 1960-tal.
Storlek 38.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 38.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 659