KLÄNNING, bomull, Katja of Sweden, 1960-tal.

455067. KLÄNNING, bomull, Katja of Sweden, 1960-tal.

Storlek 38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 38.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 153