FÄLLBORD, rokokostil, målat av Claes Walter Sundman, 1900-talets första hälft.

455061. FÄLLBORD, rokokostil, målat av Claes Walter Sundman, 1900-talets första hälft.

Målat. Dekor av blomsterstilleben. Tredelad pelarfot. Profilerad skiva. Längd 66. Bredd 44. Höjd 74 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 486