Fat, blått glas, signerad Boda, colour acc. B. Vallien 78218.
Diameter 36 cm.
Skål blått glas, signerad Boda, colour acc. B. Vallien 58217.
Höjd 11,7 cm.
Vas märkt Boda Shop, höjd 13,2 cm
Skål märkt Boda Sweden, höjd 8 cm
Två omärkta skålar, diameter ca 17 cm.
Bruksskick, undersides repor.
Diameter 36 cm.
Höjd 11,7 cm.
Bruksskick, undersides repor.