ALBERT ENGSTRÖM, GUSTAF FRÖDING, DECKARE, 31 st.

454996. ALBERT ENGSTRÖM, GUSTAF FRÖDING, DECKARE, 31 st.

15 halvfranska band Albert Engström Bonniers 1943.
6 helt skinnband, helt guldsnitt Gustaf Fröding Bonniers 1945.
10 oinbundna: Agatha Christie, Patrick Quentin, Thomas Walsh, Vic Suneson, Stieg Trenter, Celia Fremlin.

Inbundna med slitage, deckare med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 548