BIJOUTERIER, 1900/2000-tal, bla sötvattens odlade pärlor.

454947. BIJOUTERIER, 1900/2000-tal, bla sötvattens odlade pärlor.

Armband, örhängen samt collier.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 287