SPEGEL med LAMPETTER, förgyllda, 1900-tal.

454914. SPEGEL med LAMPETTER, förgyllda, 1900-tal.

Spegel med slipat glas höjd 63 cm, bredd 62 cm.
Ett par spegellampetter höjd 31 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 320