BIJOUTERIER, 1900/2000-tal.

BIJOUTERIER, 1900/2000-tal.
454912. BIJOUTERIER, 1900/2000-tal.

Broscher, hänge, samt clips.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broscher, hänge, samt clips.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 420