VAS OCH YTTERFODER, keramik. Mari Simmulson, Ekeby 1950-tal.

454884. VAS OCH YTTERFODER, keramik. Mari Simmulson, Ekeby 1950-tal.

Höjd 16,2 och 17 cm.

Ytterfodret med glasyrslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,2 och 17 cm.

Antal besök: 527