REMMARE, 26 st, Bohemia Glass, 1900-talets andra hälft.

454882. REMMARE, 26 st, Bohemia Glass, 1900-talets andra hälft.

12 vinglas och 14 likörglas. Fot av grönt glas. Slipad dekor. Höjd ca 12 respektive 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 768