FIGURINER, 4 st, porslin, Tyskland, 1900-tal.

454841. FIGURINER, 4 st, porslin, Tyskland, 1900-tal.

Pojke sittandes på låda, höjd 14 cm, Metzler & Ortloff, Germany.
Pojke sittandes på stubbe, höjd 13 cm, Kunstmalerei Ilmenau GDR.
Putti med fjäril, höjd 13 cm, Ilmenau GDR.
Putti med druvklase och bägare, höjd 13 cm, märkt MO, Germany.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 986