LJUSKRONA samt VÄGGLAMPETT, 1900-tal.

45477. LJUSKRONA samt VÄGGLAMPETT, 1900-tal.

Ljuskrona höjd ca 40 cm. Lampett höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 656