INDUSTRISTOLAR 1 par, Sigurd Persson, Åry stålmöbler AB Nybro 1900-talets mitt.

454779. INDUSTRISTOLAR 1 par, Sigurd Persson, Åry stålmöbler AB Nybro 1900-talets mitt.

Stolar 1 par, Åry Stålmöbler AB Nybro.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 605