FIGURINER, 5 st, porslin, Lladro och Nao, 1900-tal.

454769. FIGURINER, 5 st, porslin, Lladro och Nao, 1900-tal.

4 st figurer i form av unga personer signerade Lladro, Spanien, höjd 18-19 cm.
1 st figurin, Nao, ung flicka med banjo, höjd 20 cm.

Bruksslitage, en figurin med avslag (fingrar), samt två figuriner med lagning vid hals.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 147