BORD/VÄGG-LAMPOR, 2 st, mässing, "Klot 3", Hemi, 1970-tal.

454755. BORD/VÄGG-LAMPOR, 2 st, mässing, "Klot 3", Hemi, 1970-tal.

Ställbar skärm. Höjd ca 23 cm.

Ny eldragning krävs. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 750