PARTI TAVLOR, Modeller, oljor på pånnå och dukar, signerade bl a Gunnar S Malm.

454718. PARTI TAVLOR, Modeller, oljor på pånnå och dukar, signerade bl a Gunnar S Malm.

27x53 cm, otydlig signatur
52x67 cm, osignerad, troligen G S Malm
80x55 cm, signerad G S Malm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x53 cm, otydlig signatur
80x55 cm, signerad G S Malm.

Bruksskick.

Antal besök: 840