BLÄCKHORN, lila glas, senempire, 1800-tal.

454716. BLÄCKHORN, lila glas, senempire, 1800-tal.

Längd 16,5 cm.

Bruksslitage, locken med bucklor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16,5 cm.

Antal besök: 551