HÄNGE med kedja, silver, Teresia Hvorslev, MEMA, Lidköping, 1978.

454687. HÄNGE med kedja, silver, Teresia Hvorslev, MEMA, Lidköping, 1978.

Hänge ca 2,5 x 3 cm.
Kedja med otydliga stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge ca 2,5 x 3 cm.
Kedja med otydliga stämplar.

Bruksslitage.

Antal besök: 604